Play-off turnaje

D (st1) / 28.8.2020 08:00 @ Chodov (2x20 minut)

D1
-:-
D4
A (st9) / 28.8.2020 08:00 @ Čakovice (2x20 minut)

A2
-:-
A3
C (st2) / 28.8.2020 08:45 @ Chodov (2x20 minut)

C1
-:-
C4
B (st10) / 28.8.2020 08:45 @ Čakovice (2x20 minut)

B1
-:-
B4
C (st3) / 28.8.2020 09:30 @ Chodov (2x20 minut)

C2
-:-
C3
B (st11) / 28.8.2020 09:30 @ Čakovice (2x20 minut)

B2
-:-
B3
D (st4) / 28.8.2020 10:15 @ Chodov (2x20 minut)

D1
-:-
D2
A(st12) / 28.8.2020 10:15 @ Čakovice (2x20 minut)

A1
-:-
A2
D (st5) / 28.8.2020 11:00 @ Chodov (2x20 minut)

D3
-:-
D4
A (st13) / 28.8.2020 11:00 @ Čakovice (2x20 minut)

A3
-:-
A4
C (st6) / 28.8.2020 11:45 @ Chodov (2x20 minut)

C1
-:-
C3
B (st14) / 28.8.2020 11:45 @ Čakovice (2x20 minut)

B1
-:-
B2
C (st7) / 28.8.2020 12:30 @ Chodov (2x20 minut)

C2
-:-
C4
B(st15) / 28.8.2020 12:30 @ Čakovice (2x20 minut)

B3
-:-
B4
D (st8) / 28.8.2020 13:15 @ Chodov (2x20 minut)

D1
-:-
D3
A (st16) / 28.8.2020 13:15 @ Čakovice (2x20 minut)

A1
-:-
A3
A (st17) / 28.8.2020 14:00 @ Čakovice (2x20 minut)

A2
-:-
A4
B (st18) / 28.8.2020 14:45 @ Čakovice (2x20 minut)

B1
-:-
B2
B (st19) / 28.8.2020 15:30 @ Čakovice (2x20 minut)

B2
-:-
B4
A (st20) / 28.8.2020 16:15 @ Čakovice (2x20 minut)

A1
-:-
A4
D (st21) / 28.8.2020 17:00 @ Čakovice (2x20 minut)

D2
-:-
D4
C (st22) / 28.8.2020 17:45 @ Čakovice (2x20 minut)

C1
-:-
C2
C (st23) / 28.8.2020 18:30 @ Čakovice (2x20 minut)

C3
-:-
C4
D (st24) / 28.8.2020 18:30 @ Čakovice (2x20 minut)

D3
-:-
D2
čtvrtfinále 1b (st25 / 29.8.2020 08:00 @ Chodov (2x20 minut)

3A
-:-
4B
čtvrtfinále 2b (st26 / 29.8.2020 08:45 @ Chodov (2x20 minut)

3B
-:-
4A
čtvrtfinále 1a(st27) / 29.8.2020 09:30 @ Chodov (2x20 minut)

1A
-:-
2B
čtvrtfinále 2a (st28 / 29.8.2020 10:30 @ Chodov (2x20 minut)

2A
-:-
1B
čtvrtfinále 3a (st29 / 29.8.2020 11:30 @ Chodov (2x20 minut)

1C
-:-
2D
čtvrtfinále 3a (st29 / 29.8.2020 11:30 @ Chodov (2x20 minut)

1C
-:-
2D
čtvrtfinále 4a (st30 / 29.8.2020 12:30 @ Chodov (2x20 minut)

2C
-:-
1D
čtvrtfinále 3b (st31 / 29.8.2020 13:30 @ Chodov (2x20 minut)

3C
-:-
4D
čtvrtfinále 4b (st32 / 29.8.2020 14:15 @ Chodov (2x20 minut)

3D
-:-
4C
semi 1a(st33) / 29.8.2020 15:00 @ Chodov (2x20 minut)

vit st27
-:-
vit st29
semi 2a(st34) / 29.8.2020 16:00 @ Chodov (2x20 minut)

vit st28
-:-
vit st30
o umístění 9-12 (1) / 29.8.2020 17:00 @ Chodov (2x20 minut)

vit st25
-:-
vit st31
o umístění 9-12 (2) / 29.8.2020 17:45 @ Chodov (2x20 minut)

vit st26
-:-
vit st32
o umístění 13-16 (1) / 29.8.2020 18:30 @ Chodov (2x20 minut)

por st25
-:-
por st31
o umístění 13-16 (2) / 29.8.2020 19:15 @ Chodov (2x20 minut)

ppor st26
-:-
por st32
o umístění 5-8 (1) ( / 29.8.2020 20:00 @ Chodov (2x20 minut)

por st27
-:-
por st29
o umístění 5-8(2) (s / 29.8.2020 20:45 @ Chodov (2x20 minut)

por st28
-:-
por st30
o 15 (st41) / 30.8.2020 10:00 @ Chodov (2x20 minut)

por st37
-:-
por st38
o 13 (st42) / 30.8.2020 10:45 @ Chodov (2x20 minut)

vit st37
-:-
vit st38
o 3 místo (st 47) / 30.8.2020 11:00 @ Podvinný Mlýn (2x20 minut)

por st33
-:-
por st34
o 11 (st43) / 30.8.2020 11:30 @ Chodov (2x20 minut)

por st35
-:-
por st36
Finále (st48) / 30.8.2020 12:00 @ Podvinný Mlýn (2x20 minut)

vit st33
-:-
vit st34
o 9 (st44) / 30.8.2020 12:30 @ Porg ( 2x20 minut)

vit st35
-:-
vit st36
o 7 (st45) / 30.8.2020 13:15 @ Porg ( 2x20 minut)

por st39
-:-
por st40
o 5 (st46) / 30.8.2020 14:00 @ Porg ( 2x20 minut)

vit st39
-:-
vit st40