Známe téměř všechny finalisty, kategorii Girls vévodí Tatran

UNYP CUP JUNIOR 2020 | Zveřejněno 30.8.2020 18:53

Druhý den UNYP CUPu se nám pomalu chýlí ke svému konci a my už nyní známe týmy, které si zítra zahrají o medaile.

Známe téměř všechny finalisty, kategorii Girls vévodí Tatran

Junior:

Finále si zahrají Panthers a Vítkovice, které pronikly do finále po vstřelené brance v prodloužení proti FBC Ostrava. Proti Ostravě k duelu o třetí místo nastoupí Kanonýři Kladno. Obě utkání se hrají v UNYP ARENĚ. O bronz se rozhodne od 15:45 a finále vypukne v 17:20.

Challenge:

V dorostenecké kategorii čeká finále na Tatran a Black Angels. Oba týmy zvládli své semifinále bez zaváhání, Blaci porazili Gullivery z Brna 5:2 a Tatran si poradil s Libercem 4:1. Boj o bronz mezi Libercem a Gullivery uvidíme v 13:00, finále začíná ve 14:20, oba duely se odehrají v UNYP ARENĚ.

Youngstars:

Finále v kategorii starších žáků bude hrát domácí Sparta proti Panthers Praha. Oba týmy prošli semifinále velmi solidně a určitě se můžeme těšit na atraktivní duel. Boj o třetí místo čeká na Tatran a Hattrick Brno. Obě utkání se hrají v UNYP ARENĚ, o třetí místo v 11:00 a finále je na programu přesně ve 12:00

NXT Generation: 

Mezi mladšími žáky je také rozhodnuto. Finále si vybojoval tým FB Hurrican Karlovy Vary a utká se proti Tatranu Střešovice od 14:30 na Kobylisích, duel o třetí místo patří Hattricku Brno a Zlín Lions, který se odehraje před finále od 13:30 na stejné hale.

Girls:

Kategorie Girls rozehrála svůj turnaj teprve dnes. Nejvíce se bodově dařilo Tatranu, který nasbíral celkem 9 bodů, v závěsu je Bohemka a Panthers. Bez bodů stále zůstává Sparta. Turnaj pozná vítěze také zítra. Kdo si zahraje o třetí a první místo? 

KIDS 3+1

Turnaj pro nejmenší účastníky začal také až dnes. Skupiny jsou odehrány a zítra nás čekají vyřazovací boje. Nejvíce se ve skupinách dařilo Hattricku Brno, Liberci a Spartě RED, tyto týmy neztratily ani bod!

Registrace do turnaje

Partneři akce

University of New York in Prague
Salming Česká republika
Magistrát hlavního města Prahy
Dopravní podnik hlavního města Prahy
Jednadvacítka.cz - florbalový e-shop s kamennou prodejnou v Praze
LAZER FUN PRAHA
JumpPark Praha
JumpPark Praha Letňany
Sín Slávy Českého hokeje
Kozlovna Na Ráně
BurgerKing
Hotel Duo