Přehledné vysvětlení k hracímu modelu jednotlivých kategorií turnaje UNYP CUP 2020!

UNYP CUP JUNIOR 2020 | Zveřejněno 28.8.2020 21:18

Vzhledem ke specifické situace související s opatřeními vůči šíření nemoci Covid-19 jsou upraveny také hrací modely jednotlivých kategorií. Důvodem jsou nestabilní a měnící se počty účastníků v jednotlivých kategoriích. Níže zde přinášíme textové vysvětlení hracích modelů dle turnajových kategorií.


Přehledné vysvětlení k hracímu modelu jednotlivých kategorií turnaje UNYP CUP 2020!

U19 - JUNIOR

Týmy jsou rozděleny do čtyřech skupin po čtyřech účastnících. V každé skupině hrají každý s každým. První dva týmy z každé skupiny postupují do čtvrtfinále "a". Dále následuje semifinále a souboj o třetí místo a finále. Týmy na třetích a čtvrtých místech hrají čtvrtfinále "B". Dále vyřazení čtvrtfinalisté a týmy na třetích a čtvrtých místech ve skupinách hrají zápasy o celkové umístění. Každý tým má garantováno minimálně 5 zápasů.

U19 - GIRLS

Původně se měl turnaj juniorek uskutečnit modelem dvou skupin po čtyřech týmech. Vzhledem ke změně počtu účastníků se odehraje skupina o šesti týmech. Ve skupině hrají týmy každý s každým, tzn. každý tým odehraje celkem 5 skupinových utkání. Tým umístěný na třetím a čtvrtém místě po skupině odehraje utkání o třetí místo. Týmy umístěný na prvním a druhém místě odehraje finálové utkání. Každý tým má garantováno minimálně 5 zápasů.

U17 - CHALLENGE

Stejný model turnaje jako v kategorii U19. Týmy jsou rozděleny do čtyřech skupin po čtyřech účastnících. V každé skupině hrají každý s každým. První dva týmy z každé skupiny postupují do čtvrtfinále "a". Dále následuje semifinále a souboj o třetí místo a finále. Týmy na třetích a čtvrtých místech hrají čtvrtfinále "B". Dále vyřazení čtvrtfinalisté a týmy na třetích a čtvrtých místech ve skupinách hrají zápasy o celkové umístění. Každý tým má garantováno minimálně 5 zápasů.

U15 - YOUNGSTARS

Stejný model turnaje jako v kategorii U19 a U17. Týmy jsou rozděleny do čtyřech skupin po čtyřech účastnících. V každé skupině hrají každý s každým. První dva týmy z každé skupiny postupují do čtvrtfinále "a". Dále následuje semifinále a souboj o třetí místo a finále. Týmy na třetích a čtvrtých místech hrají čtvrtfinále "B". Dále vyřazení čtvrtfinalisté a týmy na třetích a čtvrtých místech ve skupinách hrají zápasy o celkové umístění. Každý tým má garantováno minimálně 5 zápasů.

U13 - NXT GENERATION

Velmi podobný model jako v kategoriích U19, U17 a U15. Tři skupiny jsou po čtyřech účastnících. Čtvrtá skupina (skupina D) má pouze 3 účastníky. Ve skupinové fázi hrají týmy každý s každým. První dva týmy z každé skupiny postupují do čtvrtfinále "a". Dále následuje semifinále a souboj o třetí místo a finále. Týmy na třetích a čtvrtých místech hrají čtvrtfinále "B". Zápas proti týmu, který by byl umístěn na čtvrtém místě skupiny D ovšem bude kontumován, jelikož ve skupině D jsou pouze 3 týmy. Dále vyřazení čtvrtfinalisté a týmy na třetích a čtvrtých místech ve skupinách hrají zápasy o celkové umístění. Každý tým má garantováno minimálně 5 zápasů.

U11 - KIDS 3+1

Týmy jsou rozděleny do třech skupin po čtyřech účastnících. Ve skupinové fázi hraje každý s každým. Přímo do čtvrtfinále postupují vítězové skupin a druhý tým ze skupiny C. Ostatní hrají předkolo o zbylá čtyři místa z nichž se postoupí do čtvrtfinále. Dále se hraje čtvrtfinále, semifinále, utkání o třetí místo a finále. Týmy vyřazené v předkole a ve čtvrtfinále hrají zápasy o umístění. 


Na turnaj UNYP CUP finančně přispívá hl. m. Praha.

Registrace do turnaje

Partneři akce

University of New York in Prague
Salming Česká republika
Magistrát hlavního města Prahy
Dopravní podnik hlavního města Prahy
Jednadvacítka.cz - florbalový e-shop s kamennou prodejnou v Praze
LAZER FUN PRAHA
JumpPark Praha
JumpPark Praha Letňany
Sín Slávy Českého hokeje
Kozlovna Na Ráně
BurgerKing
Hotel Duo
Kart Centrum Radotín
Aqua Dream Aquapark Barrandov