Kategorie Junior, Girls, Challenge a Youngstars jsou rozlosovány!

UNYP CUP JUNIOR 2020 | Zveřejněno 28.7.2020 09:22

Letošní UNYP CUP 2020 se pomalu blíží. První kategorie jsou již rozlosovány. Kategorie NXT Generation a Kids budou zveřejněny příští týden.

Kategorie Junior, Girls, Challenge a Youngstars jsou rozlosovány!

Účastníci turnaje UNYP CUP 2020:

Junior: 

1. ACEMA Sparta Praha UNYP

2. FBŠ Hattrick Brno

3. FBC Štíři České Budějovice

4. FBŠ Slavia Plzeň

5. 1. SC TEMPISH Vítkovice

6. Tatran Střešovice

7. FbC Hradec Králové

8. Sokoli Pardubice

9. FBC ČPP Ostrava

10. Bulldogs Brno

11. FBC Liberec

12. Florbal Ústí

13. FB Hurrican Kralovy Vary

14. Sokol Brno EMKOCase Gullivers

15. Black Angels

16. Technology Florbal MB

Girls: 

1. ACEMA Sparta Praha 

2. FBC Ostrava

3. Tatran Střešovice

4. Bulldogs Brno

5. FBC Liberec

6. FbŠ Bohemians

7. Panthers Praha

8. SPORT CLUB Klatovy

Challenge:

1. ACEMA Sparta Praha UNYP

2. FBŠ Hattrick Brno

3. FBC Štíři České Budějovice

4. FBŠ Slavia Plzeň

5. Tatran Střešovice 

6. FbC Hradec Králové

7. Sokoli Pardubice 

8. FBC ČPP Ostrava

9. Bulldogs Brno

10. FBC Liberec

11. FBC Plzeň

12. Sokol Brno EMKOCase Gullivers

13. Black Angels

14. Technology Florbal MB

15. Panthers Praha

16. Butchis

Youngstars:

1. ACEMA Sparta Praha UNYP

2. FBŠ Hattrick Brno

3. Tatran Střešovice 

4. FbC Hradec Králové

5. FBC Liberec

6. FBC Plzeň

7. Zlín Lions

8. FB Hurrican Karlovy Vary

9. Technology Florbal MB

10. Panthers Praha 

11. Butchis

12. Torpedo Havířov

13. Black Angels

14. Florbalová škola Plzeň

15. Kanonýři Kladno

16. FBŠ Slavia Plzeň

Rozpis jednotlivých skupin najdete po rozkliknutí dané kategorie v horní liště na webu.

Partneři akce

University of New York in Prague
Salming Česká republika
Magistrát hlavního města Prahy
Dopravní podnik hlavního města Prahy
Jednadvacítka.cz - florbalový e-shop s kamennou prodejnou v Praze
LAZER FUN PRAHA
JumpPark Praha
JumpPark Praha Letňany
Sín Slávy Českého hokeje
KFC
Kozlovna Na Ráně
BurgerKing