Skupiny a zápasy ve skupinách

Skupina A

Název týmu V R P Skóre B
FATPIPE Florbal Chodov 0 0 0 0:0 0
Technology Mladá Boleslav 0 0 0 0:0 0
FBŠ Hattrick Brno 0 0 0 0:0 0
Hurrican Karlovy Vary 0 0 0 0:0 0
Rozpis utkání - Skupina A
30.8. 9:00 Chodov - Mladá Boleslav @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-
30.8. 11:00 Hattrick - Karlovy Vary @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-
30.8. 13:00 Mladá Boleslav - Karlovy Vary @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-
30.8. 14:00 Chodov - Hattrick @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-
30.8. 17:00 Chodov - Karlovy Vary @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-
30.8. 18:00 Mladá Boleslav - Hattrick @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-

Skupina B

Název týmu V R P Skóre B
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0 0 0 0:0 0
ACEMA Sparta Praha Unyp 0 0 0 0:0 0
Gullivers 0 0 0 0:0 0
Florbal Ústí 0 0 0 0:0 0
Rozpis utkání - Skupina B
30.8. 10:00 Gullivers - Sparta @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-
30.8. 12:00 Ostrava - Florbal Ústí @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-
30.8. 15:00 Ostrava - Gullivers @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-
30.8. 16:00 Sparta - Florbal Ústí @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-
30.8. 19:00 Gullivers - Florbal Ústí @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-
30.8. 20:00 Ostrava - Sparta @ Podvinný Mlýn (2x20 min) -:-

Skupina C

Název týmu V R P Skóre B
Tatran Střešovice 0 0 0 0:0 0
FBŠ Slavia Plzeň 0 0 0 0:0 0
1. SC TEMPISH Vítkovice 0 0 0 0:0 0
Bulldogs Brno 0 0 0 0:0 0
Rozpis utkání - Skupina C
30.8. 11:00 Tatran - Slavia Plzeň @ Kobylisy (2x20 min) -:-
30.8. 12:00 Vítkovice - Bulldogs @ Kobylisy (2x20 min) -:-
30.8. 15:00 Tatran - Vítkovice @ Kobylisy (2x20 min) -:-
30.8. 16:00 Slavia Plzeň - Bulldogs @ Kobylisy (2x20 min) -:-
30.8. 19:00 Tatran - Bulldogs @ Kobylisy (2x20 min) -:-
30.8. 20:00 Slavia Plzeň - Vítkovice @ Kobylisy (2x20 min) -:-

Skupina D

Název týmu V R P Skóre B
Black Angels 0 0 0 0:0 0
FBC Liberec 0 0 0 0:0 0
Sokol Pardubice 0 0 0 0:0 0
Florbal Chomutov 0 0 0 0:0 0
Rozpis utkání - Skupina D
30.8. 9:00 Black Angels - Pardubice @ Kobylisy (2x20 min) -:-
30.8. 10:00 Liberec - Florbal Chomutov @ Kobylisy (2x20 min) -:-
30.8. 13:00 Black Angels - Liberec @ Kobylisy (2x20 min) -:-
30.8. 14:00 Pardubice - Florbal Chomutov @ Kobylisy (2x20 min) -:-
30.8. 17:00 Black Angels - Florbal Chomutov @ Kobylisy (2x20 min) -:-
30.8. 18:00 Liberec - Pardubice @ Kobylisy (2x20 min) -:-