Challenge | 26. – 28. srpna 2016

Aktuálně

28.8. 23:40 G2 Cup Challenge 2016 vyhrála ACEMA Sparta Praha!

Sparta prošla turnajem bez jediné porážky. Pouze v prvním utkání turnaje Sparťané remizovali s Mladou Boleslaví, čtvrtým týmem konečného pořadí. Ve finále si poté sparťané poradili s dorostenci Ústí nad Labem poměru 5:3.

28.8. 23:36 Sledujte naší FB stránku!

Na Facebookové stránce G2 Cupu se budou postupně objevovat nové fotografie a další zajímavosti ze skončeného turnaje.

28.8. 23:35 Nejlepší hráči turnaje
Nejlepší hráči turnaje jsou z Otrokovic, Sparty a Mladé Boleslavi!
28.8. 23:21 All Star tým turnaje!

Nejlepší šestice hráčů turnaje se poskládala celkem ze čtyř týmů.

28.8. 19:16 Souhrn finálového dne!

Poslední hrací den G2 Cupu Challenge 2016 ovládla ACEMA Sparta Praha, která ve finálovém utkání zdolala Florbal Ústí a získala tak historicky první triumf!

Skupina A

  Tým V R P Skóre B
ACEMA Sparta Praha 2 1 0 20:8 7
Technology Florbal MB 1 2 0 19:15 5
FBC Hradec Králové 1 1 1 13:15 4
Panthers Otrokovice 0 0 3 5:19 0

Rozpis utkání

25.8. 18:00 ACEMA Sparta - Florbal MB 6:6 (4:2,2-3,0-1)
26.8. 10:00 ACEMA Sparta - Hradec Králové 5:2 (1:1,0:1,4:0)
26.8. 16:00 Hradec Králové - Otrokovice 4:3 (1:0,2-1,1-2)
26.8. 20:00 Florbal MB - Otrokovice 6:2 (2:02:02:2)
27.8. 12:20 ACEMA Sparta - Otrokovice 9:0 (4:01:04:0)
27.8. 14:30 Hradec Králové - Florbal MB 7:7 (2:33:22:4)

Skupina B

  Tým V R P Skóre B
Fat Pipe Florbal Chodov 3 0 0 21:7 9
ATU Košice 1 1 1 15:13 4
Torpedo Havířov 1 1 1 17:16 4
FBC Liberec 0 0 3 12:29 0

Rozpis utkání

26.8. 08:00 Chodov - FBC Liberec 13:3 (2:0,2:2,9:1)
26.8. 17:00 FBC Liberec - Havířov 5:8 (1:22:22:4)
26.8. 18:00 Chodov - ATU Košice 3:1 (0:03:00:1)
26.8. 21:00 ATU Košice - Havířov 6:6 (2:1,0:3,4:2)
27.8. 13:25 Chodov - Havířov 5:3 (3:21:01:1)
27.8. 15:35 ATU Košice - FBC Liberec 8:4 (4:12:22:1)

Skupina C

  Tým V R P Skóre B
Tatran Střešovice 2 1 0 16:7 7
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2 1 0 9:4 7
itelligence Bulldogs Brno 1 0 2 13:7 3
FC Bučis team 0 0 3 1:21 0

Rozpis utkání

25.8. 19:00 Tatran - FC Bučis 9:1 (3:0,1:1,5:0)
26.8. 12:00 Tatran - Bulldogs 4:3 (1:2,0:0,3:1)
26.8. 13:00 FC Bučis - FBC Ostrava 0:3 (0:10:10:1)
26.8. 19:00 Bulldogs - FBC Ostrava 1:3 (0:11:10:1)
27.8. 09:05 Tatran - FBC Ostrava 3:3 (1:12:00:2)
27.8. 11:15 Bulldogs - FC Bučis 9:0 (2:01:06:0)

Skupina D

  Tým V R P Skóre B
FBŠ Bohemians 3 0 0 36:12 9
Florbal Ústí 2 0 1 22:10 6
Sokol Pardubice 1 0 2 12:24 3
FB Hurrican Karlovy Vary 0 0 3 3:27 0

Rozpis utkání

26.8. 09:00 FBŠ Bohemians - Florbal Ústí 9:6 (1:4,4:1,4:1)
26.8. 11:00 Karlovy Vary - Pardubice 2:6 (1:1,1:1,0:4)
26.8. 14:00 FBŠ Bohemians - Karlovy Vary 17:1 (2:15:010:0)
26.8. 15:00 Florbal Ústí - Pardubice 12:1 (4:02:16:0)
27.8. 08:00 FBŠ Bohemians - Pardubice 10:5 (4:12:24:3)
27.8. 10:10 Karlovy Vary - Florbal Ústí 0:4 (0:10:10:2)

Týmy a soupisky

ACEMA Sparta Praha

53 brankář Čermák Filip 0 (0+0)
87 brankář Pospíšil Marek 0 (0+0)
8 útočník Kovařík Lukáš 5 (4+1)
11 útočník Beneš Patrik 1 (1+0)
13 útočník Ucháč Jakub 1 (0+1)
16 útočník Tlapa Filip 0 (0+0)
18 útočník Veber Lukáš 3 (2+1)
20 útočník Horák Jiří 5 (2+3)
25 útočník Tlapa Petr 13 (6+7)
37 útočník Krsek Jakub 0 (0+0)
45 útočník Jirek František 0 (0+0)
49 útočník Riley Daniel 3 (2+1)
56 útočník Novák Adam 0 (0+0)
62 útočník Linhart Jan 10 (2+8)
66 útočník Špaček Šimon 3 (2+1)
74 útočník Mutínský Jiří 5 (3+2)
80 útočník Šterbák Daniel 1 (0+1)
81 útočník Žďárský David 1 (1+0)
84 útočník Pergler Ivan 8 (5+3)
93 útočník Hurt Ondřej 9 (7+2)

Rozpis utkání a výsledky

A 25.8. 18:00 ACEMA Sparta - Florbal MB 6:6 (4:2,2-3,0-1)
A 26.8. 10:00 ACEMA Sparta - Hradec Králové 5:2 (1:1,0:1,4:0)
A 27.8. 12:20 ACEMA Sparta - Otrokovice 9:0 (4:01:04:0)
ČF3 27.8. 20:30 ACEMA Sparta - ATU Košice 6:3 (1:21:14:0)
SF1 28.8. 09:30 FBC Ostrava - ACEMA Sparta 2:6 (1:11:20:3)
FIN 28.8. 17:45 ACEMA Sparta - Florbal Ústí 5:3 (1:22:02:1)

Partneři turnaje

G2 od Komeční banky
Salming
Gatorade
Dopravní podnik hl. m. Prahy
Magistrát hl. m. Prahy
Jednadvacítka
Český florbal

G2 CUP Series 2016 – špičková příprava na sezónu!

Jubilejní pátý ročník mládežnického turnaje G2 CUP 2016 přináší opět po roce tu nejlepší florbalovou přípravu před sezónou 2016/2017! Jedná se o skvělou možnost sehrát kvalitní plnohodnotné zápasy dle oficiálního času dané věkové kategorie a příležitost potkat ty nejlepší týmy z ČR i zahraničí umožní všem účastníkům být na nadcházející sezónu 100% připraven. Turnaj se v letošním roce uskuteční již tradičně pro kategorii juniorů a dorostenců a nově také pro kategorii juniorek! Hlavní turnajovou halou je opět Aréna Sparta na Podvinném Mlýně, kde bude pro týmy připraven ten nejlepší komfort i doprovodný program turnaje jakými jsou – G2 CUP all-star tým, G2 BOMBA turnaje, MVP hráč turnaje!

G2 CUP 2016 je jedinečný turnaj, který Tě opravdu připraví na sezónu 2016/2017!

Copyright © G2 CUP SERIES 2018.