Challenge | 11. – 13. září 2015

Známe semifinalisty! Z bojů o medaile vypadl švédský Dalen!

12.9.2015 22:10 - Skupinové výsledky a čtvrtfinále play-off letošního G2 CUP Challenge je minulostí. Oba vítězové svých skupin, domácí ACEMA Sparta i pražský Chodov využili výhodné pozice pro play-off a zajistili si postup do bojů o medaile. 

Skupina A ovládla domácí Sparta, která padla pouze s brněnskými Buldoky, ostatní své zápasy vyhrála. Na druhé místo se propracoval švédský Dalen, který po prohře se Spartou (2:5) ztratil také díky remíze s Tatranem (7:7). Třetí místo zaujali Buldoci a posledním postupovým týmem byl Tatran. K souboji o 9.místo v turnaji se posledním místem odsoudili Karlovy Vary. 


Ve skupině B kraloval Chodov, který všechna svá utkání vyhrál a remizoval s druhým týmem skupiny FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Na třetí příčce skončila Bohemka a ze čtvrté pozice šli dále florbalisté Ústí. Nepostupovou poslední skupinovou pozici a tudíž souboj s Karlovými Vary zaujaly Pardubice.

ČTVRTFINÁLE:
Do semifinále postoupila ACEMA Sparta Praha, která porazila Florbal Ústí 6:4. V nedělním poledne se utká s brněnskými Buldoky, kteří vyzráli na ostravské FBC a oba týmy si tak zopakují vzájemný souboj ze skupiny. 

Reprízu skupiny si také dají týmy Bohemky a Chodova. Zatímco čtvrtfinále Chodova s Tatranem bylo jednoznačnou záležitostí (9:2), vypjatý a bojovný souboj Bohemky s Dalenem byl opravdovým bojem. Z postupu se nakonec radovali florbalisté z Prahy a zahrají si tak o medaile. (5:1).

PROGRAM:
Semifinále 1:  ACEMA Sparta Praha - Bulldogs Brno
Semifinále 2: Florbal Chodov - FBŠ Bohemians
o 9 místo: Hurrican Karlovy Vary - Sokol Pardubice
o 7 místo: Florbal Ústí - Tatran Omlux Střešovice

Aktuálně

13.9. 21:51 Sledujte naší FB stránku!
Na Facebook stránce G2 Cupu se budou postupně objevovat nové fotografie a další zajímavosti ze skončeného turnaje.
13.9. 21:47 Nejlepší hráči turnaje
Nejlepší hráči turnaje jsou ze Sparty, Chodova a švédského Dalenu.
13.9. 21:23 All Star tým turnaje
Nejlepší šestice hráčů turnaje se poskládala ze čtyř týmů.
13.9. 21:20 Největší bombu má Buldok Michal Stráský
První místo v soutěži G2 Bomba 2015 si vystřelil Michal Stráský z Bulldogs Brno svou střelou o rychlosti 170 km/h.
13.9. 21:19 Konečně pořadí turnaje
1. místo: Florbal Chodov
2. místo: ACEMA Sparta Praha
3. místo: FBŠ Bohemians

Partneři turnaje

G2 od Komeční banky
Salming
Gatorade
Dopravní podnik hl. m. Prahy
Jednadvacítka
Český florbal

G2 CUP Series 2015 – špičková příprava na sezónu!

Čtvrtý ročník mládežnického turnaje G2 CUP 2015 přináší opět tu nejlepší florbalovou zábavu na prahu sezóny 2015/2016! Možnost sehrát kvalitní plnohodnotné zápasy dle oficiálního času dané věkové kategorie a příležitost potkat ty nejlepší týmy z ČR i zahraničí umožní všem účastníkům být na nadcházející sezónu 100% připraven. Hlavní turnajovou halou je opět Aréna Sparta na Podvinném Mlýně, kde bude pro týmy připraven ten nejlepší komfort i doprovodný program turnaje – G2 CUP all-star tým, G2 BOMBA turnaje, MVP hráč turnaje, nově dovednostní soutěže hráčů a mnoho dalšího!

G2 CUP 2015 je jedinečný turnaj, který Tě připraví na sezónu 2015/2016!

Copyright © G2 CUP SERIES 2019.